Lublinianka zaczyna sezon remisem. Niedosyt po meczu ze Stalą Kraśnik

Mecz piłkarski
Lublinianka z remisem na start sezonu | fot. Lublinianka

Lublinianka rozpoczęła sezon 2024/2025 od bezbramkowego remisu na wyjeździe ze Stalą Kraśnik. Mimo że przed meczem każdy punkt byłby cenny, drużyna z Lublina mogła czuć niedosyt, ponieważ była bliska zdobycia pełnej puli.

Lublinianka rozpoczyna sezon

W pierwszym meczu sezonu 2024/2025 Lublinianka zmierzyła się na wyjeździe z czwartoligową Stalą Kraśnik. Chociaż przed spotkaniem punkt zdobyty na boisku przeciwnika byłby uznany za sukces, przebieg meczu wskazywał, że lublinianie mogli pokusić się o zwycięstwo.

Przebieg meczu

Pierwsza połowa meczu toczyła się pod dyktando Lublinianki, która dominowała w grze i stwarzała groźne sytuacje. Zielono-biało-czerwoni mieli szansę objąć prowadzenie po precyzyjnej akcji, jednak Bartłomiej Koneczny nie zdołał pokonać bramkarza Stali, Adriana Wójcickiego.

Mimo to drużyna gospodarzy starała się odpowiadać kontratakami, lecz nie udało im się zagrozić bramce Sebastiana Ciołka, który popisał się kilkoma pewnymi interwencjami.

Walka w drugiej połowie

Druga połowa przyniosła zmianę stylu gry – Lublinianka została zepchnięta do defensywy, ale zespół skutecznie bronił dostępu do własnej bramki. Stal próbowała zdobyć gola, jednak żadna z ich akcji nie zakończyła się sukcesem. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0:0, który pozostawił pewien niedosyt zarówno wśród kibiców, jak i zawodników obu drużyn.

Jak oceniasz początek sezonu w wykonaniu Lublinianki? Czy zespół mógł pokusić się o więcej w meczu ze Stalą Kraśnik? Podziel się swoją opinią w komentarzach lub udostępnij artykuł!