Lublinianka bez litości dla rezerw Motoru – pewne zwycięstwo 3:0 w Pucharze Polski

piłkarze

Lublinianka notuje dziesiąte zwycięstwo z rzędu, pewnie pokonując rezerwy Motoru 3:0 w derbach Lublina. Dzięki wygranej drużyna trenera Daniela Koczona awansuje do ćwierćfinału okręgowego Pucharu Polski.

Lublinianka dominuje w małych derbach Lublina

W starciu pomiędzy Lublinianką a rezerwami Motoru Lublin gospodarze zaprezentowali się pewnie, choć mecz nie obfitował w dramaturgię. Pierwsza połowa była stosunkowo spokojna, a akcje z obu stron nie przynosiły wielkiego zagrożenia. Dopiero Patryk Knapp w 37. minucie otworzył wynik spotkania, pokonując bramkarza Motoru precyzyjnym strzałem.

Druga połowa pod pełną kontrolą

Po przerwie trener Koczon wprowadził na boisko wielu rezerwowych, co szybko przyniosło efekty. W 69. minucie Bartłomiej Koneczny wykorzystał świetne podanie od Kacpra Wadowskiego i podwyższył prowadzenie na 2:0. Lublinianka kontrolowała przebieg meczu, a rywale nie stanowili większego zagrożenia dla debiutującego w bramce Michała Furmana.

Rzut karny i czerwone kartki

W 77. minucie Lublinianka przypieczętowała zwycięstwo po rzucie karnym, który wykorzystał Jakub Bednara, ustalając wynik spotkania na 3:0. Wcześniej rywale stracili Denysa Masalskuia, który za brutalny faul obejrzał drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Mimo późniejszej kontuzji Mateusza Misztala gospodarze utrzymali pewne prowadzenie do końca meczu.

Jak oceniasz występ Lublinianki w tym meczu? Czy drużyna utrzyma swoją imponującą passę zwycięstw? Podziel się opinią w komentarzu i udostępnij artykuł, jeśli podoba Ci się relacja!