Lublinianka Anna Mazur zdobyła tytuł najlepszej projektantki i 100 tys. zł

Lublinianka Anna Mazur zdobyła tytuł najlepszej projektantki i 100 tys. zł
Lublinianka Anna Mazur zdobyła tytuł najlepszej projektantki i 100 tys. zł | mat. prasowe

27-letnia Anna Mazur z Lublina zdobyła tytuł najlepszej projektantki pierwszej edycji show „Design Dream. Pojedynek na wnętrza” i 100 tysięcy złotych.

Anna Mazur z Lublina wygrała program „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”

W niedzielę w telewizji Polsat został wyemitowany finałowy odcinek pierwszej edycji wnętrzarskiego show „Design Dream”. Anna Mazur z Lublina i Monika Bonecka-Turek ze Szczecina zmierzyły się z zadaniem zaprojektowania 16-metrowej kawalerki z aneksem kuchennym.

W finale to bohaterowie odcinka musieli wskazać zwycięzcę pierwszej edycji programu „Design Dream. Pojedynek na wnętrza”. Michał i Monika – pomimo różnic zdań – musieli dojść do kompromisu i wybrać jeden projekt. Ich kawalerka zamieni się we wnętrze, które przygotowała Anna Mazur.

Projektantka z Lublina nie potrafiła opanować emocji i przytuliła swoją konkurentkę, bohaterów odcinka i prowadzącą Annę Wyszkoni. – Chyba zemdleję. Nie spodziewałam się! – mówi łapiąc oddech zwyciężczyni.

„W tym momencie moje życie zawodowe się na pewno zmieni i zaczną się dziać nowe rzeczy, o których nawet nie mam pojęcia. To jest tak ogromnie ekscytujące” – dodaje Anna Mazur.

Tak wygląda 16-metrowa kawalerka zaprojektowana przez Annę Mazur z Lublina
Tak wygląda 16-metrowa kawalerka zaprojektowana przez Annę Mazur z Lublina

Kim jest Anna Mazur?

Anna Mazur to absolwentka wydziału Budownictwa i Architektury Politechniki Świętokrzyskiej, która obecnie prowadzi własną pracownię, zajmującą się wnętrzami użytkowymi oraz mieszkalnymi.

Jako sześcioletnia dziewczynka poznała grę komputerową, w której buduje się domy, aby prowadzić w nich życie stworzonych przez siebie bohaterów. Ania zafascynowana fazą tworzenia pomieszczeń oznajmiła, że zostanie architektem.

Architektura stała się jej pasją i celem, który udało jej się osiągnąć. Kocha kicz „kontrolowany”. Uważa, że nowoczesne wnętrza z wykorzystaniem zabytkowych detali, bądź mebli przekazywanych z pokolenia na pokolenie to najczystsza forma szacunku projektanta do projektanta.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.