Lublinianie ruszyli do galerii na Black Friday – korki, opóźniona komunikacja miejska

black friday korki lublin utrudnienia
Utrudnienia w okolicach galerii handlowych spowodowane Black Friday

Jak co roku, w ostatni piątek listopada kierowcy muszą się liczyć z korkami i utrudnieniami w okolicach galerii handlowych. Ma to związek ze „świętem” promocji i wyprzedaży Black Friday.

Black Friday na ulicach w Lublinie. Jak wygląda sytuacja przy największych galeriach handlowych?

Trwa Black Friday na ulicach w Lublinie. Korki są ogromne. Drogi dojazdowe zatłoczone. W piątek, 29 listopada zatłoczone są wszystkie drogi dojazdowe do największych galerii handlowych w Lublinie:

VIVO! Lublin (dawniej Tarasy Zamkowe)

Felicity Lublin (dawniej Atrium Felicity)

Lublin Plaza

Galeria Olimp

Skende Shopping

• Galeria Orkana

• Outlet Center Lublin

W samo południe nie było jeszcze najgorzej, ale to zmieniło się wszystko około godz. 15 i z każdą kolejną minutą jest coraz gorzej. O sytuacji na ulicach Lublina informujemy Was na bieżąco.

AKTUALIZACJA GODZ. 12:58 Felicity wjazd i wyjazd na parking zablokowany, brak wolnych miejsc parkingowych.

AKTUALIZACJA GODZ. 15:50 I tak kierowcy największe utrudnienia napotkają na al. Unii Lubelskiej i al. Tysiąclecia przy drogach dojazdowych do centrum handlowego VIVO! Lublin. Podobna sytuacja wygląda przy ulicach prowadzących do CH Lublin Plaza i Galerii Olimp.

AKTUALIZACJA GODZ. 16:03 Skrzyżowanie ul. Radziwiłłowskiej i ul. 3 maja – nie działa sygnalizacja świetlna.

AKTUALIZACJA GODZ. 16:23 Ul. Związkowa od ul. Mickiewicza do al. Spółdzielczości Pracy zakorkowana

Opóźniona komunikacja miejska

Dla nas, naszych pasażerów oraz kierowców autobusów i trolejbusów to też jest czarny piątek… Z powodu wzmożonego ruchu drogowego, szczególnie w rejonie centrów handlowych, występują opóźnienia w kursowaniu większości linii komunikacyjnych” – informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.

Stoisz w korku? Widzisz jakieś utrudnienia? Daj znać o nich innym! Prześlij nam informację o utrudnieniach na naszego Facebooka Spotted Lublin, maila [email protected] lub skomentuj ten artykuł poniżej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.