Black Friday w Lublin Plaza: promocje, zniżki. Wyprzedaże w sklepach na Black Friday 2019

O NAS Lublin Plaza3

Black Friday w Lublin Plaza już 29 listopada. Sklepy szykują wielkie promocje, zniżki i rabaty, dzięki którym będziemy mogli zaoszczędzić na dużych zakupach nawet kilkaset złotych. Sprawdź, co kupić w Black Friday 2019.

Black Friday 2019 w Lublin Plaza – promocje, rabaty i zniżki

Koniec listopada to czas wielkich promocji i wielkich zakupów. Centrum handlowe Lublin Plaza z okazji Black Friday 2019 przygotowało specjalny punkt konkursowy z nagrodami na Czarny Piątek! Galeria postanowiła nagradzać za dokonane zakupy. Każdy klient, który okaże paragon lub dwa, o wartości minimum 250 zł, będzie miał możliwość odebrania nagrody gwarantowanej – smakowitej, gorzkiej czekolady Lindt!

Dodatkowo będzie miał możliwość wzięcia udziału w Konkursie, polegającym na wyłowieniu punktowanych złotych kulek. Zabawę wygra osoba, która w ciągu 30 sekund zbierze największą liczbę punktów. Nagrodą jest wspaniały zestaw prezentowy – filiżanka z pralinami Lindt.

Lista sklepów i promocji na kolejnych stronach. Kliknij TUTAJ, aby zobaczyć listę promocji i rabatów w Lublin Plaza.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.