Zwyzywał i opluł pracownika urzędu pracy. Teraz szuka go policja

68 120142
Zwyzywał i opluł pracownika urzędu pracy | fot. Policja

Policjanci z Lublina poszukują młodego mężczyzny, który obrzucał wyzwiskami i groźbami pracownika urzędu pracy, a później go… opluł.

Do zdarzenia doszło w listopadzie ubiegłego roku. Młody mężczyzna, petent urzędu mieszczącego się przy ul. Niecałej w Lublinie zaatakował jednego z pracowników.

– Zaczęło się od słownej agresji i gróźb karalnych, skończyło na naruszeniu nietykalności urzędnika i opluciu go – mówi nadkom. Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery zamontowane w budynku. Opuszczając urząd zdenerwowany petent wyrzucił na schody podpalano kartki. Policjanci poszukują mężczyzny.

– Osoby, które rozpoznają młodego mężczyznę prosimy o kontakt z I komisariatem przy ul. Lipowej w Lublinie bądź z najbliższą jednostką Policji – apeluje nadkom. Renata Laszczka-Rusek. Informacje przekazywać można także telefonicznie.

NAGRANIE

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. I dobrze zrobil. Zlikwidowac te palace! Siedza biurwy kase biora a I tak pracy nie dostanie nikt poza znajomkami

  2. Bardzo dobrze! Siedzą w MUP „Misiewicze” i pomocy od nich żadnej. Zamknąć ten urząd bo tylko generuje koszty. Brawo dla młodego człowieka! Urzędnicy w MUP są nie grzeczni i prowokują do awantury.