Lublin: Zwężenie jezdni na ul. Poniatowskiego i zamknięcie zjazdu w al. Solidarności

Utrudnienia na ul. Poniatowskiego w Lublinie | fot. Mapy Google

Wykonawca przebudowy Al. Racławickich, ul. Lipowej i ul. Poniatowskiego przystąpił do kolejnego etapu prac. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami na ul. Poniatowskiego.

Na ul. Poniatowskiego od środy (3 czerwca) wprowadzone zostanie zawężenie jezdni o jeden pas ruchu (po stronie szkoły) – od skrzyżowania z ul. Popiełuszki do wiaduktu nad al. Solidarności. Łącznica zjazdowa na al. Solidarności zostanie wyłączona z ruchu. Piesi także nie przejdą chodnikiem po stronie zamkniętego pasa.

Ruch pojazdów będzie się odbywał na pozostałych pasach dwukierunkowo (po jednym pasie ruchu w każdym kierunku), z zastosowaniem przewiązki o nawierzchni bitumicznej w okolicy wiaduktu zlokalizowanej na wyspie dzielącej ul. Poniatowskiego.

„Taka organizacja ruchu potrwa do odwołania. Na wyłączonym odcinku wykonawca prowadzi prace przy kanalizacji deszczowej” – informuje Grzegorz Jędrek z biura prasowego ratusza.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.