Lublin: ZTM wydłużył termin zawieszenia biletów okresowych

mpk lublin ztm autobus przegubowy
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie po raz kolejny wydłużył termin zawieszenia imiennych biletów okresowych dla wszystkich osób, które do tej pory złożyły wniosek.

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie wydłuża termin zawieszenia ważności imiennych biletów okresowych o kolejny okres do 26 kwietnia. Dotyczy to osób, które do tej pory złożyły wniosek o zawieszenie biletu okresowego.

„Wnioski w sprawie zawieszenia ważności zakupionych biletów okresowych, złożone dotychczas do ZTM, zostaną automatycznie przedłużone o powyższy termin. Prosimy osoby, które złożyły już wniosek o zawieszenie biletu, aby nie wysyłały kolejnego” – informuje Justyna Góźdź z ZTM w Lublinie.

Osoby, które chcą odwiesić bilet okresowy powinny przesłać stosowną informację, zawierającą numer karty i datę ponownego rozpoczęcia korzystania z biletu, na adres [email protected].

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.