Lublin znów to zrobił! Specjalna niespodzianka dla mieszkańców i będących w mieście turystów. Co to takiego?

Pokaz multimedialny na Placu Litewskim w Lublinie
Pokaz multimedialny na Placu Litewskim w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Wrzesień jest ostatnim miesiącem pokazów multimedialnych w tym sezonie w Lublinie. Miasto z tej okazji przygotowało niespodziankę dla mieszkańców i turystów przebywających w naszym mieście. Jaką? Sprawdźcie szczegóły poniżej!

Dodatkowy pokaz multimedialny

Pokazy multimedialne w sezonie letnim na fontannie na Placu Litewskim są prezentowane w każdy piątek i sobotę. Są jednak wyjątki jak np. specjalne wydarzenia czy okoliczności, dzięki którym mieszkańcu i turyści mają okazję uczestniczyć w dodatkowych pokazach na pl. Litewskim.

Przed nami ostatnia taka okazja w tym sezonie! Jako że wrzesień jest ostatnim miesiącem funkcjonowania pokazów multimedialnych, miasto przygotowało specjalny, dodatkowy pokaz, który odbędzie się już w najbliższy wtorek, 12 września.

Punktualnie od godziny 21:00 na fontannie multimedialnej zostaną zaprezentowane dwa pokazy:

  • Symfonia Nauki
  • Lublin is YOUth (EN)

Pokazy dzieli około 10-minutowa przerwa. Wstęp jest wolny.

Zobacz także: Pokazy multimedialne w Lublinie – WRZESIEŃ 2023. Harmonogram pokazów na Placu Litewskim

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.