Lublin: Znalazła na trawniku porozrzucane pieniądze. Zguba wróciła do właściciela

pieniądze banknoty trawa
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Mieszkanka Lublina przy ścieżce rowerowej odnalazła rozrzucone pieniądze na trawniku. Znalezioną gotówkę przyniosła na III komisariat policji. Zguba wróciła już do właściciela.

Na III komisariat policji w Lublinie zgłosiła się 31-letnia mieszkanka Lublina. Kobieta przyniosła znalezione przez siebie pieniądze w kwocie 3 tys. złotych. Z informacji przekazanych przez kobietę wynikało, że gotówkę odnalazła przy skrzyżowaniu ulic Diamentowej i Zemborzyckiej.

„Banknoty były porozrzucane w trawie przy ścieżce rowerowej. Dzięki obywatelskiej postawie szybko udało się ustalić właściciela zguby. Mężczyzna potwierdził, okoliczności zagubienia pieniędzy” – mówi kom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Serdeczne podziękowania dla Pani która znalazła i oddała pieniądze, oraz dla Policji która przekazała gotówkę składa właściciel zguby.