Mężczyzna zmarł w pobliżu pętli autobusowej. Szedł i w pewnym momencie się przewrócił

Mężczyzna zmarł w pobliżu pętli autobusowej. Szedł i w pewnym momencie się przewrócił
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Ciało 57-letniego mężczyzny znaleziono w niedzielę w pobliżu pętli autobusowej na os. Widok w Lublinie. Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora.

W niedzielę o godz. 17.21 dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Lublinie otrzymał zgłoszenie o leżącym mężczyźnie na ul. Filaretów, w pobliżu pętli autobusowej na osiedlu Widok. Mężczyzna nie dawał oznak życia. Na miejsce wysłano służby ratunkowe.

Po dotarciu na miejsce zespołu ratownictwa medycznego, okazało się, że mężczyzna już nie żył. Jak opowiadają świadkowe, mężczyzna szedł w pobliżu pętli autobusowej. W pewnym momencie upadł na chodnik i już się nie podniósł.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. – Nic nie wskazuje na udział osób trzecich, ani jakiekolwiek obrażenia, które miałby posiadać – informuje Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Decyzją prokuratora zabezpieczono ciało mężczyzny celem wykonania sekcji zwłok. Jej wyniki pozwolą na ustalenie przyczyny zgonu 57-letniego mieszkańca Lublina. Wstępne ustalenia wskazują, że zmarł on z przyczyn naturalnych.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.