Lublin: Złodziej paliwa zatrzymany. Pomogła publikacja wizerunku w internecie

Sprawca kilkukrotnie tankował paliwo na stacji przy ul. Droga Męczenników Majdanka. Za każdym razem przebierał się i przyjeżdżał innym samochodem. Został ustalony dzięki publikacji wizerunku w internecie.

 

Nagrania z monitoringu pochodziły z jednej stacji paliw przy ul. Droga Męczenników Majdanka. Jak się okazało sprawcą jest ten sam mężczyzna. Przyjeżdżał na stację różnymi samochodami.

 

Po informacjach od internautów policjanci przesłuchali i przedstawili zarzuty 40-letniemu mężczyźnie. Postępowania w sprawie kradzieży zostały połączone i mężczyzna odpowie za przestępstwo a nie wykroczenia. Kodeks karny przewiduje za nie karę pozbawienia wolności.

 

To już kolejny raz, kiedy to reakcja internautów na publikację nagrań z monitoringu przyniosła efekt w postaci ustalenia i rozliczenia sprawcy kradzieży.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.