Lublin: Zamkną ulicę na dwa dni. Kierowcy i komunikacja miejska na objazdy

IMG 20190812 183724 resized 20191001 023156643
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Duże utrudnienia czekają na kierowców w najbliższym czasie. Na dwa dni zamkną przejazd pod wiaduktem na ul. Janowskiej. W tym czasie kierowcy i komunikacja miejska pojadą objazdami.

W najbliższą środę i czwartek (23 i 24 października) niemożliwy będzie przejazd ul. Janowską pod wiaduktem kolejowym. Utrudnienia mają związek z przebudową linii kolejowej i modernizacją obiektu mostowego.

Zgodnie z informacjami uzyskanymi od wykonawcy przejazd nie będzie możliwy od godz. 8 w środę (23 października) do godz. 20 w czwartek (24 października).

W tym czasie sugerowaną trasą objazdu będą ulice: Diamentowa, Romera, Nałkowskich, Żeglarska.

AKTUALIZACJA

W związku z planowanym od 23 października od godz. 8:00 do 24 października do godz. 20:00 zamknięciem dla ruchu kołowego ul. Janowskiej w rejonie wiaduktu kolejowego w związku z prowadzonymi pracami przy obiekcie mostowym, Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie wprowadza następujące objazdy dla pojazdów komunikacji miejskiej:

Linia nr 8 w obu kierunkach: … – Krężnicka – Żeglarska – Nałkowskich – Romera – Diamentowa – Krochmalna – Nadbystrzycka – …

Dodatkowo w celu obsługi komunikacyjnej mieszkańców ul. Janowskiej w w/w dniach uruchomiona zostaje tymczasowa linia zastępcza nr 708 kursująca po trasie: Janowska – stacja pomp – Janowska – Żeglarska – Nałkowskich – Romera.

Jednocześnie ZTM w Lublinie informuje, że wykonawca robót zastrzegł sobie możliwość wcześniejszego zakończenia prac o czym MPK Lublin zostanie powiadomione telefonicznie niezwłocznie po uzyskaniu stosownej informacji przez pracowników tut. Zarządu. W takim przypadku linia nr 8 powróci na swoją trasę podstawową, a linia nr 708 zakończy kursowanie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.