Lublin: Zamkną przejazd pod wiaduktem na ul. Janowskiej

IMG 20191119 092619
Zamknięcie ul. Janowskiej pod wiaduktem kolejowym | fot. Dominik Wąsik

W najbliższych dniach planowane jest zamknięcie ulicy Janowskiej w rejonie przebudowywanego wiaduktu kolejowego. W związku z tym kierowców czekaj objazdy.

Zarząd Dróg i Mostów w Lublinie, informuje, że w dniu 11 lutego 2020r. od godz. 8.00 wprowadzona zostanie zmiana organizacji ruchu w ul. Janowskiej w rejonie wiaduktu kolejowego.

Jezdnia i chodnik pod wiaduktem zostaną całkowicie zamknięte dla ruchu. Objazdy zostaną poprowadzone ulicami: Diamentową, Romera, Nałkowskich i Żeglarską. Prace potrwają do dnia 15 lutego 2020r. do godz. 15.00.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To już nawet nie jest śmieszne…. Który już raz zamykają Janowską? Jedyny objazd jest przez Diamentową, na której i bez tego jest codziennie mega korek! Kto tym tak beznadziejnie zarządza!