Lublin zamawia ponad tysiąc koszulek. Po co urzędnikom taka ilość?

Lublin zamawia koszulki promocyjne z logo miasta
Lublin zamawia koszulki promocyjne z logo miasta | zdjęcie ilustracyjne

1 680 sztuk bawełnianych koszulek z napisem „Lublin” i oficjalnym logo miasta zamawia Urząd Miasta Lublin. Koszulki posłużą urzędnikom jako materiały promocyjne.

Koszulki z logo miasta Lublin

Urząd Miasta Lublin szuka firmy, który wyprodukuje i dostarczy 1 680 sztuk bawełnianych koszulek. Na każdej z nich ma znaleźć się napis „Lublin” wraz z logiem miasta. Na 140 koszulkach ma znaleźć się dodatkowo nadruk loga „Rodzina Trzy Plus”, które otrzymają przedsiębiorcy dołączający do miejskiego programu.

Po co urzędnikom taka ilość koszulek?

„Liczba koszulek wskazana w ogłoszeniu o zamówieniu wynika z faktu, że jest to przetarg międzywydziałowy. Miasto zdecydowało się na połączenie zamówienia, ponieważ znacznie obniża to koszt jednostkowy produktu” – tłumaczy Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Urząd zamówione koszulki promocyjne rozdysponuje pośród m.in. szkół i organizacji społecznych ubiegających się o materiały marketingowe miasta, które posłużą jako nagrody w konkursach. Koszulki mają być również nagrodami w konkursach i wydarzeniach organizowanych przez sam magistrat.

„Koszulki będą również wykorzystywane na potrzeby wydarzeń organizowanych w ramach Europejskiej Stolicy Młodzieży” – dodaje Góźdź.

Powiązany materiał: Była tu Pizza Hut i KFC. Ratusz ma nowy pomysł na wykorzystanie budynku Astorii

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.