Lublin: Zakończyła się rekrutacja uzupełniająca do przedszkoli

przedszkole
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Zakończyła się rekrutacja uzupełniająca do miejskich przedszkoli, w których udostępniono łącznie 483 miejsca. Dla 39 dzieci zabrakło miejsc.

Do rekrutacji uzupełniającej przystąpiło 326 kandydatów, spośród których przyjęto 287 dzieci. Dzieci nieprzyjęte (39), będą mogły zostać zapisane do tych miejskich przedszkoli i oddziałów przedszkolnych, w których pozostały wolne miejsca.

W nowym Przedszkolu nr 89 przy ul. Dożynkowej, które rozpocznie działalność 1 września, pozostało wolnych 18 miejsc. Przedszkole nr 89 w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 4 im. Orląt Lwowskich, przygotowało łącznie 100 miejsc dla dzieci w wieku 3-6 lat.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.