Lublin: Zakaz wjazdu z ul. Droga Męczenników Majdanka w ul. Lotniczą

Rozpoczęły się prace związane z przebudową kanalizacji sanitarnej na ul. Lotniczej. W związku z prowadzonymi pracami obowiązuje zakaz wjazdu z ulicy Droga Męczenników Majdanka w Lotniczą.

Od środy (1 lipca) pojawi się zakaz wjazdu z ul. Droga Męczenników Majdanka w ul. Lotniczą (w stronę ul. Plagego i Laśkiewicza). Na ul. Lotniczej zamknięta będzie połowa jezdni na odcinku od ul. Droga Męczenników Majdanka do wjazdu do sklepu Biedronka.

„Kierowcy pojadą jednokierunkowo drugim pasem ruchu. Od strony stacji paliw skręt w Drogę Męczenników Majdanka będzie możliwy tylko w prawą stronę” – informuje Grzegorz Jędrek z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Utrudnienia potrwają do 15 lipca i są związane z robotami przy przebudowie kanalizacji sanitarnej. Objazd możliwy jest ul. Krańcową i Pogodną.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.