Lublin: Zaczepiał kobiety, dotykając je w miejsca intymne. Zboczeniec zatrzymany

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Plotki o napadającym kobiety zboczeńcu budziły w mieście grozę. Napastnik polował na samotnie spacerujące kobiety w Lublinie. Dawid D. został zatrzymany przez policję.

 

Napastnik to 26-letni Dawid D. Lublinianin usłyszał zarzuty molestowania kobiet i najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. A wszystko zaczęło się od historii „ofiar”, które za pomocą naszych kanałów postanowiły ostrzec pozostałe kobiety przed zboczeńcem.

Po pierwszych wpisach kolejne ofiary zaczęły się zgłaszać. Kobiety postanowiły zebrać się i złożyć zeznania na policję. Sprawą natychmiast zajęli się mundurowi. Po kolejnej próbie napastowania kobiety Dawid D. został zatrzymany.

 

Jak się okazało sprawca niespełna pół roku temu wyszedł z więzienia. Siedział za takie przestępstwo, o które jest teraz podejrzany. Mężczyzna przyznał się do winy, lecz odmówił składania wyjaśnień. Został zastosowany wobec niego tymczasowy areszt.

 

Dawidowi D. grozi nawet 18 lat więzienia.Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.