Tragedia w Lublinie. Zabił dziewczynę, chwilę później sam skoczył z dachu bloku

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W sobotę przed godz. 11 w jednym z bloków przy ul. Bursztynowej młody mężczyzna skoczył z dachu. Policjanci w środku mieszkania znaleźli zwłoki 25-letniej kobiety.

 

Do zdarzenia doszło w sobotę przed południem w jednym z bloków przy ul. Bursztynowej (Czuby) w Lublinie. Około godz. 10.30 służby ratunkowe zostały powiadomione o mężczyźnie, który chciał skoczyć z dachu budynku. Na miejsce zostały wysłane jednostki pogotowia, straży pożarnej i policji.

 

Mężczyzna znajdował się na 11 piętrze budynku, a dokładnie na dachu bloku. Jak informuje zespół prasowy policji, 25-latek wszedł na dach przez jedno z mieszkań znajdujących się na 10 piętrze. – Mężczyzna dostał się na dach po elewacji budynku. Najprawdopodobniej wykorzystał do tego rynnę lub piorunochron – informuje nadkom. Renata Laszczka-Rusek z lubelskiej policji.

 

Strażacy próbowali uratować mężczyznę rozkładając skokochron. Mężczyzna bez wahania skoczył. 25-latka z krytycznym stanie zabrało pogotowie do szpitala, gdzie jak się dowiedzieliśmy przechodzi operacje. Lekarze walczą o jego życie.

 

Policjanci weszli do mieszkania, z którego mężczyzna przedostał się na dach. W środku znaleźli zwłoki młodej kobiety. Okazała się nią być 25-letnia mieszkanka Lublina. Prawdopodobnie była jego dziewczyną.

 

– Mogę potwierdzić, że do śmierci młodej kobiety przyczyniły się osoby trzecie. Na miejscu trwają czynności policyjne pod nadzorem prokuratury – dodaje Laszczka-Rusek.

 

Sprawca najprawdopodobniej zabił ją nożem, a później usiłował popełnić samobójstwo. Cały czas na miejscu pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza, wykonywane są oględziny, policjanci zabezpieczają ślady. Będą one pomocne w dokładnym odtworzenie zdarzeń, jakie rozegrały się pod tym adresem w ostatnich godzinach. Przyczyna i czas zgonu kobiety będą zaś znane po przeprowadzeniu sekcji.7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Skoczył z 11-stego piętra i żyje, reanimują go, przechodzi operacje? Jakiś batman czy co?

  2. Jakby chodziło o dziewczynę to napisaliby 25 latkę ….

  3. Skoro piszecie, że przechodzi operację to raczej jej nie „zabił” jak twierdzicie na końcu. Nie słyszałam o operowaniu zwłok.

    1. Czytanie ze zrozumieniem ..;P 25 latka operują a nie dziewczynę : p

  4. „gdzie jak się dowiedzieliśmy przechodzi operacje”

    Chyba przeczytaliście na innych portalach