Lublin: Zaatakowali przechodnia w „oku” kamery. Pięć osób zatrzymanych

pobicie zatrzymanie lublin lipowa
Policjanci zatrzymali sprawców pobicia na ul. Lipowej | fot. Krzysu / wykop.pl

Grupa agresywnych osób zaatakowała przypadkowego przechodnia w pobliżu galerii handlowej w centrum Lublina. Wszystko zauważył operator miejskiego monitoringu, który powiadomił o tym policję.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 19.40 na ul. Lipowej w Lublinie. Operator miejskiego monitoringu zauważył grupę pięciu osób, którzy zaczepiali przechodniów w okolicach pobliskiego centrum handlowego.

W pewnym momencie pomiędzy jednym z przechodniów, a grupą osób doszło do bójki na chodniku. O tym fakcie natychmiast zostali powiadomieni policjanci.

Na miejscu po chwili pojawili się policyjni wywiadowcy wraz z policjantami z I komisariatu policji, którzy wspólnie prowadzili akcję poszukiwawczą osób, które przed przyjazdem policji oddaliły się z miejsca zdarzenia.

Po kilku minutach wszyscy sprawcy zostali zatrzymani. Z przekazanych nam informacji wynika, że sprawcy byli bardzo agresywni. Sprawcami okazali się być czterej mężczyźni i jedna nastolatka.

Policjanci zatrzymali 5 osób w wieku 17 (kobieta), 18, 19, 29 i 30 lat, którzy są podejrzani o pobicie mężczyzny na ul. Lipowej. Przy 18-letnim mieszkańcu Świdnika funkcjonariusze ujawnili haszysz” – mówi sierż. szt. Kamil Karbowniczek z biura prasowego lubelskiej policji.

Dzisiaj z zatrzymanymi były prowadzone dalsze czynności. Wszystkim zatrzymanym grozi teraz do 3 lat więzienia.


Czytaj także: Policjanci obezwładnili dwóch agresywnych mężczyzn. Jeden z nich rzucił się na funkcjonariusza

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.