Lublin: Wywrotka zerwała trakcję na Felinie. Spore utrudnienia dla pasażerów

Zerwał trakcję trolejbusową | fot. czytelniczka Magdalena

Wywrotka z uniesioną zabudową wjechała na rondo Kupskiego na Felinie i zerwała wiszącą nad skrzyżowaniem trakcję trolejbusową. Spore utrudnienie dla kierowców i pasażerów.

Do zdarzenia doszło w środę po godz. 15 na rondzie Krupskiego w Lublinie. Na skrzyżowaniu Drogi Męczenników Majdanka i ul. Dekutowskiego doszło do zerwania trakcji trolejbusowej przez kierowcę samochodu ciężarowego, który wyjeżdżając z pobliskiej budowy zapomniał zerwać skrzyni ładunkowej. W wyniku czego zerwał znajdującą się nad rondem trakcję trolejbusową.

„Z powodu konieczności zamknięcia jednego pasa ruchu Drogi Męczenników Majdanka na czas naprawy zerwanej sieci trolejbusowej autobusy i trolejbusy kursują objazdem: linie 21, 23, 47, 156, 158 i 161 w kierunku Felina jeżdżą przez ul. Grabskiego, al. Witosa i ul. Dekutowskiego, natomiast trolejbusy linii nr 153 w kierunku Pancerniaków kursują przez ul. Grabskiego i al. Witosa do ul. Grygowej. W kierunku centrum ruch odbywa się normalnie” – informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.