Lublin. Wykorzystała chwilę nieuwagi i ukradła torebkę innej pasażerce

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci poszukują kobiety, która dokonała kradzieży torebki damskiej z zwartością dokumentów i pieniędzy. Sprawczyni wykorzystała nieuwagę jednej z pasażerek autobusu komunikacji miejskiej.

Kradzież torebki w autobusie komunikacji miejskiej

Do kradzieży doszło 30 grudnia w autobusie komunikacjo miejskiej w Lublinie. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów kobieta, podróżująca autobusem wykorzystała nieuwagę innej pasażerki i dokonał kradzieży torebki damskiej z zawartością dokumentów i pieniędzy.

Wizerunek sprawczyni nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ją rozpoznaje proszony jest o kontakt z 4 komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45, telefon 47 811 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

Wizerunek złodziejki | fot. KMP Lublin
Wizerunek złodziejki | fot. KMP Lublin

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.