Lublin: Wszedł do jubilera, wyszedł z cudzym portfelem. Moment kradzieży zarejestrowały kamery

Mężczyzna ukradł portfel ze sklepu jubilerskiego w centrum Lublina | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują mężczyzny z nagrania, który 17 czerwca w jednym ze sklepów jubilerskich w centrum Lublina ukradł portfel jednej z klientek.

Do kradzieży doszło 17 czerwca w jednym z zakładów jubilerskich w centrum Lublina. Jedna z klientek zaabsorbowana oglądaniem asortymentu, zostawiła portfel na blacie.

Kiedy razem ze sprzedawczynią przeszłą na drugą stronę, by obejrzeć ekspozycję, nagle całą sytuacje wykorzystał nieznany mężczyzna, który wszedł do sklepu.

Widząc pozostawiony bez opieki portfel szybko schował go do kieszeni spodni i wyszedł z lokalu. Dopiero po jego wyjściu, pokrzywdzona zorientowała się, że nie ma portfela. Wewnątrz znajdowały się dokumenty, karta bankomatowa i pieniądze.

O całej sprawie zostali powiadomieni policjanci. Mundurowi z „jedynki” zabezpieczyli nagranie pochodzące ze sklepu. Widać na nim mężczyznę, który przywłaszcza pozostawiony portfel.

Ktokolwiek rozpoznaje mężczyzna na nagraniu, proszony jest o kontakt z Policją. Informacje można przekazywać na komisariat I Policji w Lublinie przy ul. Okopowej 2B lub dzwoniąc pod nr tel. 81 535 45-73 lub 112.

Nagranie z momentu kradzieżyWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.