Lublin: Wpadł poszukiwany 30-latek. Spał pijany na klatce schodowej

1831737 shutterstock 27372505

Poszukiwany nakazem przez sąd 30-latek został odnaleziony przez policjantów. Spał nietrzeźwy na jednej z klatek schodowych przy ul. Jana Sawy w Lublinie.

 

W piątek rano policjanci z IV komisariatu otrzymali telefoniczne zgłoszenie, że na klatce schodowej, na jednym z ostatnich pięter wieżowca  przy ul. Jana Sawy śpi nietrzeźwy mężczyzna. Na miejsce pojechali policjanci sekcji patrolowo-interwencyjnej.

 

Funkcjonariusze odnaleźli „śpiocha”. Mundurowi sprawdzili jego dokumenty. Po weryfikacji okazało się, że 30 letni mieszkaniec Lublina jest poszukiwany nakazem prze sąd. Ma do odbycia karę 8 miesięcy pozbawienia wolności za jazdę w stanie nietrzeźwości.

 

Mężczyzna trafił do aresztu śledczego w Lublinie.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.