Lublin: Wielka wyprzedaż w Lidlu. Sklep obniża ceny o 25 proc. na prawie cały asortyment

IMG 20190903 072259
Wyprzedaż towaru w Lidlu przy ul. Koncertowej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Lidl na ul. Lwowskiej w najbliższych tygodniach przejdzie remont. W związku z zamknięciem sklepu przygotowano wyprzedaż – 25 proc. zniżki na niemal cały asortyment. Sprawdź szczegóły!

Od środy 22 lipca Lidl przy ul. Lwowskiej w Lublinie będzie nieczynny. Ma to związek z remontem sklepu, który potrwa do 26 sierpnia. Dzień przed zamknięciem sklepu przygotowano dla klientów specjalną wyprzedaż. We wtorek 21 lipca niemal cały asortyment w sklepie będzie można kupić z 25-procentową zniżką. Ponowne otwarcie sklepu zaplanowano na 27 sierpnia.

Wyprzedaż w Lidlu to czyszczenie regałów i magazynów na chwilę przed tymczasowym wstrzymaniem działalności sklepu. Specjalne promocyjne ceny obowiązywać będą na większą część towarów dostępnych w placówce, za wyjątkiem: napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmiotów służących do karmienia piersią.

W czasie remontu klienci będą mogli dokonywać zakupów w dwóch sklepach sieci przy ul. Białkowska Góra i ul. Węglarza. Została dla nich przygotowana specjalna karta rabatowa w wysokości 5% na całe zakupy. Można ją odebrać 21 lipca, robiąc zakupy na dowolną kwotę w sklepie przy ul. Lwowskiej.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.