Lublin: Wandale spalili dwa rowery miejskie, trzeci stał obok zaparkowany

20191014 124526
Spalone rowery miejskie w pobliżu ul. Rusałki w Lublinie | fot. czytelniczka Angelika

Spalone rowery miejskie w Lublinie odnalazła nasza Czytelniczka i o sprawie zawiadomiła firmę Nextbike Polska. Teraz, sprawców aktu wandalizmu będzie poszukiwać policja.

Na spalone rowery miejskie natrafiła nasza Czytelniczka. Przechodząc w pobliżu boiska przy ul. Rusałka w Lublinie, zauważyła stojący w krzakach rower miejski. Gdy podeszła pod niego zauważyła na ziemi wypalone ognisko, na którym leżały dwa niemal kompletnie spalone rowery.

Po charakterystycznej konstrukcji poznać można było, że są to rowery należące do Lubelskiego Roweru Miejskiego. Czytelniczka o fakcie poinformowała firmę Naxtbike Polska, do której należy lubelska wypożyczalnia rowerów miejskich. Na miejsce przyjechali pracownicy serwisu, którzy zabrali pozostałości rowerów i jeden cały.

Zgłaszałam już kilkukrotnie opuszczony i nie kiedy też zniszczony rower miejski w tym miejscu. Tam nastolatkowie palą sobie ognisko, mają tam też huśtawkę. Tym razem spalili dwa rowery, a obok jeszcze zostawili jeden, na szczęście cały” – relacjonuje czytelniczka Angelika.

Sprawę podpalenia roweru wyjaśniają lubelscy policjanci.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.