Ważny temat? Prześlij newsa!

Lublin: Wandale spalili dwa rowery miejskie, trzeci stał obok zaparkowany

Spotted Lublin

Spalone rowery miejskie w Lublinie odnalazła nasza Czytelniczka i o sprawie zawiadomiła firmę Nextbike Polska. Teraz, sprawców aktu wandalizmu będzie poszukiwać policja. Na spalone rowery miejskie natrafiła nasza Czytelniczka. Przechodząc w pobliżu boiska przy ul. Rusałka w Lublinie, zauważyła stojący w krzakach rower miejski. Gdy podeszła pod niego zauważyła na ziemi wypalone ognisko, na którym […]

Spalone rowery miejskie w pobliżu ul. Rusałki w Lublinie | fot. czytelniczka Angelika

Spalone rowery miejskie w Lublinie odnalazła nasza Czytelniczka i o sprawie zawiadomiła firmę Nextbike Polska. Teraz, sprawców aktu wandalizmu będzie poszukiwać policja.

Na spalone rowery miejskie natrafiła nasza Czytelniczka. Przechodząc w pobliżu boiska przy ul. Rusałka w Lublinie, zauważyła stojący w krzakach rower miejski. Gdy podeszła pod niego zauważyła na ziemi wypalone ognisko, na którym leżały dwa niemal kompletnie spalone rowery.

Po charakterystycznej konstrukcji poznać można było, że są to rowery należące do Lubelskiego Roweru Miejskiego. Czytelniczka o fakcie poinformowała firmę Naxtbike Polska, do której należy lubelska wypożyczalnia rowerów miejskich. Na miejsce przyjechali pracownicy serwisu, którzy zabrali pozostałości rowerów i jeden cały.

Zgłaszałam już kilkukrotnie opuszczony i nie kiedy też zniszczony rower miejski w tym miejscu. Tam nastolatkowie palą sobie ognisko, mają tam też huśtawkę. Tym razem spalili dwa rowery, a obok jeszcze zostawili jeden, na szczęście cały” – relacjonuje czytelniczka Angelika.

Sprawę podpalenia roweru wyjaśniają lubelscy policjanci.

Dodaj opinię

Powiadomienia
Powiadom o

Dodając opinię akceptujesz regulamin. Administratorem Twoich danych osobowych jest Grupa Spotted Sp. z o.o.. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.

0 opinii
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Od 2016 roku piszemy o życiu mieszkańców Lublina. Jesteśmy zawsze z nimi: informujemy, interweniujemy, pomagamy. Każdego dnia dostarczamy czytelnikom informacje z naszego miasta i regionu. Wielokrotnie zdobyte przez nas newsy trafiły do ogólnopolskiej prasy, telewizji, radia i Internetu. Jesteśmy jednym z największych portali w Lublinie, który według wyników oglądalności Google Analytics, w marcu 2022 r. odwiedziło ponad 1,7 mln UU.

Pozostałe teksty autora

Najnowsze teksty

facebook instagram pinterest twitter youtube linkedin tiktok twitch search menu close arrow-left-short arrow-right-short arrow-right-long arrow-left-long arrow-down check check