Lublin: Wahadło na Janowskiej, ulica przejezdna

IMG 20180319 131413
Remont wiadukt kolejowego na ul. Janowskiej | fot. Dominik Wąsik

Od środy kierowcy będą mogli znowu poruszać się ul. Janowską w rejonie wiaduktu kolejowego, który jest właśnie remontowany. W miejscu prac ruch będzie wahadłowy.

Koniec objazdów, od środy ul. Janowska w rejonie wiaduktu kolejowego będzie przejezdna. Jedynym utrudnieniem będzie sygnalizacja świetlna, która będzie koordynować ruch wahadłowy w tym miejscu, ponieważ do dyspozycji kierowców będzie tylko jeden pas.

Utrudnienia na ul. Janowskiej to konsekwencja prac przy modernizacji linii kolejowej Lublin – Warszawa. W ramach tych robót rozebrany i wybudowany na nowo ma być m.in. wiadukt na Janowskiej. Podobne praca trwają też przy wiadukcie nad ul. Diamentową.

Przypomnijmy, że od środy objazdem przestaną też jeździć autobusy linii nr 8, a tymczasowa linia 708 przestanie kursować. Remont wiaduktu ma zakończyć się do końca miesiąca.

Od czwartku zamknięty będzie chodnik i ścieżka rowerowa przy rzece Bystrzycy (w rejonie ul. Janowskiej). Rowerzyści zostaną skierowani na ścieżkę rowerową wzdłuż ulic Diamentowej i Romera. Chodnik i ścieżka rowerowa w obrębie wiaduktu będą zamknięte do dnia 24 marca 2018r.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.