Lublin: W tych sklepach zrobisz zakupy w ciszy i spokoju. Wprowadzono w nich specjalne godziny

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Już w dwóch hipermarketach sieci Auchan w Lublinie można zrobić zakupy w ciszy i spokoju. „Godziny ciszy” to specjalnie wyznaczony czas na zakupy dla osób ze spektrum autyzmu.

Na początku czerwca pisaliśmy o tym, że do Lublina dotarły „godziny ciszy” w marketach. Właśnie wtedy w hipermarkecie sieci Auchan Lublin Czechów przy ul. Chodźki 14 wprowadzono takie rozwiązanie. W każdą środę między 8.00 i 10.00 można tam zrobić zakupy w ciszy.

„Godziny ciszy” to specjalnie wyznaczony czas na zakupy dla osób ze spektrum autyzmu. W tym czasie na terenie hipermarketów Auchan zostają przyciemnione światła, nie są nadawane komunikaty, nie ma muzyki, a wszystkie telewizory są wyłączone.

Niedawno do tej akcji dołączył kolejny hipermarket tej sieci w naszym mieście – Auchan Lublin Witosa przy al. Witosa 32. Tutaj „godziny ciszy” obowiązują we wtorki od 15.00 do 17.00.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.