Lublin: W tych sklepach zrobisz zakupy w ciszy i spokoju. Wprowadzono w nich specjalne godziny

sklep handel niedziela market zakupy auchan
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Już w dwóch hipermarketach sieci Auchan w Lublinie można zrobić zakupy w ciszy i spokoju. „Godziny ciszy” to specjalnie wyznaczony czas na zakupy dla osób ze spektrum autyzmu.

Na początku czerwca pisaliśmy o tym, że do Lublina dotarły „godziny ciszy” w marketach. Właśnie wtedy w hipermarkecie sieci Auchan Lublin Czechów przy ul. Chodźki 14 wprowadzono takie rozwiązanie. W każdą środę między 8.00 i 10.00 można tam zrobić zakupy w ciszy.

„Godziny ciszy” to specjalnie wyznaczony czas na zakupy dla osób ze spektrum autyzmu. W tym czasie na terenie hipermarketów Auchan zostają przyciemnione światła, nie są nadawane komunikaty, nie ma muzyki, a wszystkie telewizory są wyłączone.

Niedawno do tej akcji dołączył kolejny hipermarket tej sieci w naszym mieście – Auchan Lublin Witosa przy al. Witosa 32. Tutaj „godziny ciszy” obowiązują we wtorki od 15.00 do 17.00.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.