Lublin. We wtorek prawie cały asortyment w Lidlu przy ul. Grabskiego 25 procent taniej

IMG 20190903 184610
Wyprzedaż towaru w Lidlu przy ul. Koncertowej w Lublinie | fot. Dominik Wąsik

Lidl przy ul. Grabskiego 1 w Lublinie w najbliższych tygodniach przejdzie remont. Dzień przed zamknięciem, w sklepie przeprowadzona zostanie wyprzedaż – prawie cały asortyment będzie można nabyć 25 proc. taniej.

Od środy 23 września Lidl przy ul. Władysława Grabskiego 1 w Lublinie będzie nieczynny. Ma to związek z remontem sklepu, który potrwa do 28 października. Dzień przed zamknięciem sklepu przygotowano dla klientów specjalną wyprzedaż. We wtorek 22 września niemal cały asortyment w sklepie będzie można kupić z 25-procentową zniżką. Ponowne otwarcie sklepu zaplanowano na 29 października.

Wyprzedaż w Lidlu przy ul. Grabskiego to czyszczenie regałów i magazynów na chwilę przed tymczasowym wstrzymaniem działalności sklepu. Specjalne promocyjne ceny obowiązywać będą na większą część towarów dostępnych w placówce, za wyjątkiem: napojów alkoholowych, wyrobów tytoniowych, produktów leczniczych, preparatów do początkowego żywienia niemowląt oraz przedmiotów służących do karmienia piersią.

W czasie remontu klienci będą mogli dokonywać zakupów sklepie sieci przy ul. Kotlarskiej 2 w Lublinie. Została dla nich przygotowana specjalna karta rabatowa w wysokości 5% na całe zakupy. Można ją odebrać 22 września, robiąc zakupy na dowolną kwotę w sklepie przy ul. Grabskiego.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.