Lublin: W nocy jechała pod prąd po Al. Spółdzielczości Pracy

IMG 20200406 000352
Pod prąd po Al. Spółdzielczości Pracy | fot. czytelnik Mateusz

Jak to jest być kierowcą w Londynie? Chyba o tym chciała się przekonać kierująca Renault, która chwilę po północy jechała Al. Spółdzielczości Pracy pod prąd.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek o godz. 00.10 na Al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Całą sytuację zaobserwował pan Michał, który jadąc Al. Spółdzielczości Pracy zauważył przed skrzyżowaniem z ul. Smorawińskiego i Andersa samochód marki Renault, którego kierowca poruszał się pod prąd.

Po zrównaniu się z tym pojazdem okazało się, że za kierownicą siedzi kobieta. Na szczęście z naprzeciwka nie jechał żaden pojazd, a kobieta na skrzyżowaniu zjechała na prawidłowy pas.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.