Lublin: Uważajcie na swoje psy! Ktoś rozrzuca kiełbasę nafaszerowaną metalowymi elementami

Pies zjadł kiełbasę nafaszerowaną zszywkami | fot. nadesłane

Do naszej redakcji napisała czytelniczka Monika, która chce ostrzec mieszkańców Wrotkowa. Ktoś rozrzuca na trawnikach i miejscach uczęszczanych przez psy kiełbasę nafaszerowaną metalowymi elementami.

Mieszkańcy Wrotkowa ostrzegają właścicieli czworonogów. W rejonie ulicy Zalewskiego ktoś rozrzuca kiełbasę nafaszerowaną metalowymi elementami przypominającymi zszywki. Na kiełbasę-pułapkę natknęła się mieszkanka Lublina, która spacerowała tam z psem.

Mój pies miał zdjęcie rtg i ewidentnie widać jak w jelicie cienkim i grubym znajdują się przedmioty przypominające zszywki lub coś podobnego. Podano mu leki przeczyszczające. Jak nie podziałają trzeba będzie usunąć operacyjnie” – pisze pani Monika.

To nie pierwszy taki przypadek, gdzie nieznany sprawca rozrzuca kawałki kiełbasy nafaszerowane metalowymi elementami czy żrącą trucizną. Jeśli spotkaliście się z podobną sytuacją ostrzeżcie naszych czytelników przesyłając informacje wraz z załączoną fotografią i wskazaną lokalizacją na adres [email protected]

Czytaj także: Uwaga Felin! Mięso nafaszerowane trutką na szczury, kości z małymi gwoździkami

Pies zjadł kiełbasę nafaszerowaną zszywkami | fot. nadesłane

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Codziennie widuję innych właścicieli czworonogów, którzy zapominają o sprzątnięciu po swoim pupili. Mnie to denerwuje bo po swoim sprzątam, ale inni mają to gdzieś. Ale takie podrzucanie różnych dziwnych „przysmaków” to jest chore i powinno być karane z najwyższą surowością!!!! Uważajmy na swoje pupile

  2. Ja sprzątam po swoim psie, kupy na trawnikach też mnie denerwują, ale zastanów się. Czy można przyrównać kupę na bucie z usiłowaniem zabójstwa?

  3. Moim zdaniem powinniście sprzątać po psach wtedy by nie było problemu z kiełbaskami z zawartością metalu