Lublin: Uwaga! Zaginął 86-letni Henryk Gałka. Mężczyzna cierpi na zaniki pamięci

IMG 20160927 123056 e1474978825215
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina szukają zaginionego Henryka Gałkę. Mężczyzna w środę wyszedł z mieszkania przy ul. Puławskiej i do niego już nie wrócił. 86-latek cierpi na zaniki pamięci.

Od środy policjanci z Lublina prowadzą poszukiwania za zaginionym Henrykiem Gałką. 86-letni mieszkaniec Lublina wczoraj około godz. 11:00 opuścił samowolnie mieszkanie przy ul. Puławskiej. Mężczyzna do chwili obecnej nie powrócił do domu i nie nawiązał żadnego kontaktu z rodziną. 86 latek cierpi m.in. na zanik pamięci.

Rysopis zaginionego: 165cm wzrostu, łysawy, szczupłej budowy ciała. W dniu zaginięcia ubrany był w kurtkę koloru granatowego, czapeczkę z daszkiem, spodnie ciemne- garniturowe.  

Z ustaleń policjantów wynika, że mężczyzna wsiadł do trolejbusu linii 158. Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę, bądź znają miejsce jego przebywania proszone są o kontakt z Policją.

//Aktualizacja

Dziś przed południem 86-latek został odnaleziony dzięki informacjom pochodzącym od trzech mieszkanek naszego miasta. 86-latek został zauważony w rejonie osiedla Świt, gdzie błąkał się na jednej z ulic.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.