Lublin: Uwaga na butle z gazem! Kierowca zgubił ładunek na jednym ze skrzyżowań

butle z gazem na ulicy
Porozrzucane butle z gazem na rondzie Mohyły w Lublinie | fot. czytelnik Krzysztof

Uwaga kierowcy! Na rondzie Mohyły w centrum Lublina występują spore utrudnienia w ruchu. Są one spowodowane porozrzucanymi butlami z gazem, które wypadły po zderzeniu dwóch pojazdów.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek kilka minut po godz. 7 na rondzie Mohyły (skrzyżowanie ul. Ruskiej, Lwowskiej i Podzamcze) w Lublinie. Z informacji jakie nam przekazano wynika, że doszło tam do zderzenia samochodu dostawczego transportującego butle z gazem oraz samochodu osobowego marki Audi.

W wyniku zderzenia pojazdów przewożone butle wypadły z pojazdu i są porozrzucane na całym skrzyżowaniu. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został ranny. Na miejscu interweniuje jeden zastęp straży pożarnej i policja.

W miejscu zdarzenia występują utrudnienia w ruchu.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.