Lublin: Uszkodzona pokrywa studzienki zagrożeniem dla pieszych na deptaku

Uszkodzona pokrywa studzienki na deptaku | fot. czytelnik Igor

Na deptaku w obrębie skrzyżowania ul. Krakowskie Przedmieście z ul. Wróblewskiego w sąsiedztwie restauracji Burger King, znajduje się uszkodzona pokrywa studzienki.

Uszkodzenie pokrywy jest na tyle duże, że stwarza ono istotne zagrożenie dla bezpieczeństwa pieszych oraz pojazdów dostawczych i śmieciarki. A chodnik w tym miejscu należy do bardzo uczęszczanych.

„Na Krakowskim Przedmieściu zauważyłem studzienkę, która jest w nie najlepszym stanie i może stwarzać zagrożenie dla ludzi. Coś cięższe przejedzie i może się zapaść kanał” – ostrzega czytelnik Igor.

Sprawę zgłosiliśmy do Urzędu Miasta Lublin.

„Sprawa uszkodzonej studzienki została zgłoszona bezpośrednio do Wykonawcy. Zobowiązał się on do usunięcia uszkodzonego wypełnienia studni teletechnicznej zlokalizowanej na deptaku, do 31 sierpnia” – mówi Justyna Góźdź z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.