Lublin. Ulice zamieniły się w lodowisko. Gdzie są piaskarki? Pytają mieszkańcy

IMG 20180306 182137
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

W stalowe nerwy i sporo cierpliwości muszą uzbroić się kierowcy i pasażerowie komunikacji miejskiej. Fatalne warunki na ulicach przyczyniły się do tego, że jazda po Lublinie trwa kilka razy dłużej niż normalnie.

Gdzie są piaskarki?

Kierowcy alarmują, że podjazdy, dojazdy do skrzyżowań i ronda są tak oblodzone, że utrata panowania nad pojazdem, nawet dla doświadczonych kierowców, to kwestia ułamków sekundy. Na większości ulic Lublina kierowcy mają problemy z poruszaniem się. W mieście stoją niemal wszystkie ulice.

Czekamy na Wasze informacje dotyczące sytuacji na poszczególnych ulicach Lublina. Dodajcie informacje w komentarzu pod artykułem.

Wasze informacje

Adrian: Na al. Mazowieckiego w stronę wyjazdy z miasta nie da się zjechać do ronda 100-lecia KUL. Armii krajowej to samo, ze 4 stłuczki na 100 m. Diamentowa stoi.

Agnieszka: Tak się zastanawiam… gdzie są piaskarki? Al. Kraśnicka na wysokości Bricoman i selgros stoi. Ślisko jak cholera.. Szklanka na szosie.

Dawid: Witam, informacja sprzed chwili. Ulica Zana to jedno wielkie lodowisko, na drodze szklanka, nie da się skręcić w Sawy. Rondo Zana/Filaretów, nie da rady ruszyć, trzeba mocno piłować, a samochody i tak się staczają.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. pozdrawiam ludzi którzy gaz i hamulec wciskają do końca przy takich warunkach, a później zdziwieni.