Jeden zajął ekspedientkę, drugi w tym czasie kradł papierosy. Rozpoznajesz ich? [WIDEO]

ukradli ze sklepu papierosy lublin
Ukradli ze sklepu papierosy | fot. KWP Lublin

Z ustaleń policjantów wynika, że jeden z mężczyzn zagadywał ekspedientkę, a drugi w tym czasie chował do torby kartony z papierosami. Nagrała ich kamera.

Do zdarzenia doszło 11 maja w sklepie przy ul. Sikorskiego w Lublinie. Z ustaleń policjantów wynika, że dwaj młodzi mężczyźni najprawdopodobniej wcześniej zaplanowali kradzież.

– Jeden z nich rozmawiał ze sprzedawczynią. Chciał kupić większą ilość butelek soku. Kiedy sklepowa wyszła z nim na zaplecze po towar, drugi z mężczyzn wszedł za ladę i zabrał kilka kartonów papierosów. Po wszystkim zrezygnowali z zakupu soków – mówi Andrzej Fijołek z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.

Łączna kwota skradzionego łupu wynosi 1250 złotych. Informację o złodziejach można przekazać anonimowo pod nr tel. 81 535-48-00 lub osobiście w IV komisariacie Policji ul. Zana 45.

NAGRANIE

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.