Lublin: Ukradli rowery z Felicity

68 777651

Policjanci z VI komisariatu poszukują sprawców kradzieży rowerów z centrum handlowego.

Do pierwszej kradzieży doszło 10 czerwca po godzinie 6 rano. Sprawca wszedł do galerii wejściem dla pracowników, jeszcze przed otwarciem sklepów. Zdjął zabezpieczenie  z rowerów i zabrał jeden z nich o wartości ponad 1300 złotych. Do niemal identycznej kradzieży doszło 23 czerwca. W tedy w ten sam sposób weszło już dwóch sprawców. Zabrali dwa rowery o łącznej wartości 1600 złotych i  wyszli z galerii.

Policjanci zabezpieczyli monitoring i rozpoczęli poszukiwania sprawców. Do chwili obecnej nie ustalono ich tożsamości. Osoby które rozpoznają sprawców prosimy o kontakt  z dyżurnym VI komisariatu Policji lub telefon 81 535-46-61.

 Źródło policja.pl 

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Brawo OCHRONA!!!!! Się k… nie śpi – może w końcu to zrozumiecie!!!!

  2. a zostawie kometarz…….w*******c na zbity pysk to firme i ochroniarzy

  3. Dobrze wiedzieć, że w Felicyty nie ma ochrony. Można wynosić do oporu.