Lublin: Ukradła kosmetyki o wartości 1500 zł. Policja publikuje wizerunek złodziejki

kosmetyki
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci z Lublina poszukują kobiety, która z jednej z drogerii ukradła markowe kosmetyki o wartości 1500 złotych. Policja publikuje wizerunek złodziejki.

Do kradzieży doszło w jednej z drogerii na terenie Lublina. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów do drogerii weszła kobieta, która wykorzystując nieuwagę personelu dokonał kradzieży kosmetyków o łącznej wartości prawie 1500 złotych.

Wizerunek kobiety nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś ją rozpoznaje proszony jest o kontakt z II komisariatem policji w Lublinie przy ul. Walecznych 1, tel. 47 811 52 44 / 45 72 lub z najbliższą jednostką policji pod nr 112.

350 168839
Ukradła kosmetyki o wartości prawie 1500 złotych | fot. KMP Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Żeby aż tyle wynieść to musiała coś droższego zawinąć, jak Pat&Rub albo Orsay