Lublin: Ukradł z hotelu telewizor. Kto rozpoznaje złodzieja?

68 95558

Mężczyzna wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi hotelu przy ul. Bronowickiej ukradł z jednego z pokoi telewizor. Kto go rozpoznaje?

Do kradzieży doszło 24 września na terenie jednego z hoteli przy ul. Bronowickiej w Lublinie. Sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę obsługi hotelu z jednego z pokoi ukradł telewizor. Właściciel lokalu wartość start oszacował na 900 zł.

W chwili kradzieży ubrany był w spodnie koloru niebieskiego, jasną kurtkę z ciemnymi wstawkami z kapturem oraz ciemne buty.

Policjanci zabezpieczyli monitoring, na którym widać wizerunek sprawcy oraz to jak okręca skradzioną rzecz w swoją kurtkę i wychodzi przez otwartą bramę wjazdową.

(źródło: Policja)

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.