Lublin: Ukradł walizkę z parkingu przy ul. Zana. Szuka go policja [WIDEO]

68 105899

Policjanci poszukują mężczyzny, który ukradł walizkę, pozostawioną na chwilę przy ul. Zana w Lublinie. Kobieta zostawiła ją na moment przy szlabanie, by pójść na parking po samochód.

 

Do kradzieży doszło przy ul. Zana w Lublinie. Kobieta wracająca z delegacji szła z walizką do swojego samochodu. Zostawiła ją na chwilę przy szlabanie aby nie ciągnąć jej przez stromy podjazd. Gdy po chwili wróciła walizki już nie było. Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

 

Widać na nim mężczyznę, który korzysta z okazji i zabiera ją dosłownie kilkanaście sekund przed jej powrotem z parkingu.

 

Osoby, które rozpoznają sprawcę kradzieży proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym IV komisariatu Policji tel. (81)535-48-00. Policja zapewnia anonimowość.

 

Wideo

3 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. A w wlizce same ciuchu i po co mu ta walizka tylko głopotów sobie narobił.

  2. No bo se walizki nie można było wziąć ze sobą. Tylko kurwa przy szlabanie trzeba było zostawić.