Lublin: Ukradł trzy komplety pościeli. Policja publikuje wizerunek złodzieja

ko
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży pościeli. Mężczyzna wszedł do sklepu w jednej z galerii handlowych na terenie Lublina i skradł trzy komplety pościeli o wartości 550 złotych.

Do kradzieży doszło na terenie jednej z lubelskich galerii handlowych. Jak wynika ze zgromadzonych w sprawie materiałów do sklepu wszedł mężczyzna, który wykorzystując nieuwagę personelu dokonał kradzieży trzech kompletów pościeli o łącznej wartości blisko 550 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z IV Policji w Lublinie przy ul. Zana 45 pod nr tel. 81 535 48 00 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

350 162968 g
Ukradł pościel o wartości 550 złotych | fot. KMP Lublin

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.