Lublin: Ukradł stolik sprzed restauracji. Właściciel apeluje do złodzieja

Mężczyzna ukradł stolik sprzed restauracji Plackarnia przy ul. Kurantowej w Lublinie | fot. Plackarnia

W środę na profilu na facebooku restauracji Plackarnia w Lublinie pojawiło się zdjęcie, na którym widać jak mężczyzna z siatką w ręku kradnie stolik sprzed lokalu.

Do kradzieży doszło w nocy z wtorku na środę przy ul. Kurantowej w Lublinie. Około godz. 23.30 mężczyzna z siatką w ręku podszedł pod budynek restauracji Plackarnia, z której postanowił sobie zabrać stojący stolik.

„Chcieliśmy serdecznie pozdrowić Pana, który wczoraj pożyczył stolik w Plackarni przy ul. Kurantowej. Prosimy o pilny zwrot. Mamy nadzieję, że już Pan skorzystał ze stolika, bo nam też jest jednak potrzebny” – czytamy na profilu restauracji Plackarnia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.