Ukradł portfel w restauracji. Było w nim ponad 2 tys. złotych. Kto go rozpoznaje?

350 178287
Ukradł portfel w restauracji Studnia w Lublinie | KMP Lublin

Policjanci poszukują sprawcy kradzieży portfela z zawartością ponad 2000 złotych oraz dokumentami. Mężczyzna przeszukał kieszenie pozostawionej na wieszaku kurtki. Gdy znalazł interesujące go mienie, wyszedł.

Do kradzieży doszło 12 października w restauracji Studnia mieszczącej się przy ul. Krakowskie Przedmieście (deptak) w Lublinie. Mężczyzna wszedł do lokalu, gdzie postanowił powiesić własną kurtkę na wieszaku.

Podczas tej czynności kilkukrotnie dokładnie przeszukał wiszącą tam wcześniej kurtkę innej osoby. Gdy znalazł w niej portfel, postanowił się ubrać i wyjść z restauracji. W portfelu było ponad 2000 złotych oraz dokumenty i karty płatnicze.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z I komisariatem Policji w Lublinie przy ulicy Okopowej 2B, telefon 47 811 45 73 lub z najbliższą jednostką Policji pod numerem 112.

350 178288
Ukradł portfel w restauracji Studnia w Lublinie | KMP Lublin
1
Ukradł portfel w restauracji Studnia w Lublinie | nadesłane
2
Ukradł portfel w restauracji Studnia w Lublinie | nadesłane

7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. znam takich wielu…też mają niewyraźną minę..bełt normalnie bełt..brawoooo