LUBLIN: Ukradł konsolę do gier. Kto rozpoznaje sprawcę?

Ukradł konsolę do gier | fot. KMP Lublin

Policjanci poszukują sprawcy z nagrania, który ukradł w jednym ze sklepów ze sprzętem RTV i AGD w galerii handlowej konsolę do gier.

Do kradzieży doszło 17 marca w jednym ze sklepów ze sprzętem elektronicznym w galerii handlowej przy ul. Unii Lubelskiej w Lublinie. Sprawca wykorzystując chwilową nieuwagę pracowników ukradł konsolę do gier o wartości prawie 1700 zł.

W chwili kradzieży posiadał przy sobie plecak koloru czarnego z białymi paskami, w którym wyniósł ze sklepu skradzione mienie. Całe zdarzenie zarejestrowała kamera monitoringu, na której widać wizerunek mężczyzny.

– Ktokolwiek go zna, bądź rozpoznaje, proszony jest o kontakt z Komisariatem I Policji w Lublinie przy ul. Okopowej 2B lub pod nr tel.: (81) 535-45-73 lub 997. Zapewniamy anonimowość – apelują policjanci.

NAGRANIEKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Młody chłopak.Ciekawa jestem czy chodziło o zakład czy jest tak bardzo uzależniony od grania, że nie mógł sobie odpuścić