Lublin. Tragiczny finał prac w garażu. Szlifierką kątową zranił się w szyję. Nie żyje 84-latek

karetka pogotowie autobus mpk ztm lublin
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Policjanci z Lublina wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku z udziałem 84-letniego mężczyzny, który podczas cięcia szlifierką kątową, zranił się w szyję. W wyniku doznanych obrażeń zmarł na miejscu.

Szlifierką przeciął sobie tętnicę szyjną

Do tragicznego wypadku doszło w środę (26.07) na terenie dzielnicy Konstantynów w Lublinie. Z otrzymanego przez policję zgłoszenia wynikało, iż w garażu został odnaleziony mężczyzna z poważną raną w okolicy gardła. Mężczyzna był bez oznak życia.

Na miejscu pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 84-latek wykonywał prace warsztatowe z użyciem szlifierki kątowej. W trakcie tej czynności doszło do nieszczęśliwego wypadku i mężczyzna poważnie się ranił w tętnicę szyjną.

Niestety w wyniku poniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Ciało 84-latka zabezpieczono na sekcję zwłok. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności zdarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.