Lublin: Tragiczny finał libacji alkoholowej. Zakrwawione zwłoki kobiety w busie na parkingu

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci zatrzymali 48-letniego mieszkańca Lublina, który podczas libacji alkoholowej śmiertelnie pobił znajomą. Jej zakrwawione ciało znajdowało się w busie na jednym z parkingów na Czechowie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę późnym wieczorem na terenie lubelskiego Czechowa. Policjanci dostali zgłoszenie od jednego z mieszkańców, że na jednym z parkingów stoi bus, w którym znajduje się zakrwawione ciało. Okazało się, że jest to 60-letnia kobieta.

Jak ustalili policjanci z wydziału kryminalnego KMP w Lublinie kobieta spożywała alkohol wspólnie ze znajomymi. Podczas libacji doszło do nieporozumienia i awantury, podczas której została dotkliwie pobita. Kobieta w wyniku odniesionych obrażeń zmarła.

Pracujący w miejscu zdarzenia kryminalni dokładnie sprawdzili okolicę. W wyniku podjętych czynności, w pobliskich zaroślach odnaleźli śpiącego 48-letniego mężczyznę. Znajdował się on pod silnym działaniem alkoholu, a na jego ubraniu widoczne były ślady krwi.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało w przeszłości wielokrotnie był karany za podobne przestępstwa. W więzieniu spędził blisko 30 lat.

48-latek będzie odpowiadał za zabójstwo z recydywą | fot. KMP Lublin


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.