Lublin. Teraz jest tu parking, wkrótce znajdzie się 220 mieszkań

chodźki 10 lublin
Chodźki 10A - pod tym adresem powstanie Chodźki Residence Lublin

Trwają przygotowania do budowy budynku mieszkalnego tuż przy skrzyżowaniu Al. Smorawińskiego i ul. Szeligowskiego w Lublinie. Powstanie tam 220 mieszkań o powierzchni od 27 do 126 mkw.

Chodźki Residence Lublin to nowa inwestycja firmy Lalak Development na lubelskim Czechowie. Pięciopiętrowy budynek mieszkalny powstanie przy ulicy Chodźki 10A, w miejscu gdzie obecnie znajduje się parking.

Zaplanowano w nim 220 mieszkań o metrażach od 27 do 126 mkw. Najwięcej będzie lokali dwupokojowych – 101. Ponadto inwestor wybuduje 94 mieszkania trzypokojowe, 18 czteropokojowych oraz 7 posiadających pięć pokoi.

Budynek mieszkalny wielorodzinny o 6 kondygnacjach naziemnych oraz z dwupoziomowym parkingiem podziemnym, na którym znajdzie się 4 stanowiska do ładowania aut elektrycznych. Budowa wystartuje na początku 2021 r.

Chodźki Residence Lublin,

Chodźki Residence Lublin
Chodźki Residence Lublin
Chodźki Residence Lublin
Chodźki Residence Lublin
Chodźki Residence Lublin
Chodźki Residence Lublin
Chodźki Residence Lublin
Chodźki Residence Lublin

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Tragedia > ? masakra? co to za przyjemność wyjsc na balkon i z każdej dosłownie strony sąsiedzi i to jedyny widok jaki masz przed oczami

    Czemu nie zrobicie apartamentowca ale na wzrór skytower. Jakis taki zeby mial 100 pieter nawet i punkt widokowy na panorame miasta na samej górze, przynajmniej była by to jakas atrakcja jakich u nas nie ma

  2. Aż dziwne, że w Lublinie nikt na to nie wpadł, co za różnica czy 6 czy 60 pięter budowa to budowa.