Lublin: Tajemnicze zaginięcie pracownika. Kto wie, gdzie znajduje się 69-latek?

radiowóz policja
Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci poszukują 69-letniego mieszkańca Lublina, który w ubiegłą niedzielę opuścił stanowisko pracy i oddalił się w nieustalonym kierunku.

Policjanci z V Komisariatu Policji w Lublinie poszukują zaginionego Józefa Piłata. 69-latek w niedzielę 28 czerwca o godz. 11 opuścił stanowisko pracy w jednej z firm na os. Tatary w Lublinie i oddalił się w nieustalonym kierunku. Od tamtej pory nie powrócił do domu i nie nawiązał jakiegokolwiek kontaktu z rodziną.

Opis zaginionego: Wzrost około 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy ciemne, krótkie, oczy jasne. W dniu zaginięcia ubrany w spodnie zielone ,,ogrodniczki’’ i pomarańczową koszulkę.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego proszę kierować bezpośrednio do dyżurnego V Komisariatu Policji w Lublinie pod nr tel.: 47 811-47-00 lub na numer alarmowy 112.

Aktualizacja: Tragiczny finał poszukiwań pracownika lubelskiej firmy. Zwłoki mężczyzny w zbiorniku wodnym

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.