Lublin: Sylwester Miejski 2018. Wiemy, gdzie się odbędzie

Sylwester Miejski w Lublinie | fot. Miasto Lublin

Sylwester Miejski w Lublinie ma nawiązywać do przyszłorocznych obchodów 450-lecia Unii Lubelskiej. Wiemy, gdzie odbędzie się impreza. Poznajcie szczegóły!

W ostatnich latach miejskie imprezy sylwestrowe w Lublinie były organizowane na Placu Teatralnym przed budynkiem Centrum Spotkania Kultur. W tym roku odbędzie się ona na deptaku.

Kto wystąpi na sylwestrowej scenie? Tego jeszcze ratusz nie chce zdradzić. Trwają ostatnie ustalenia. Wiadomo, że impreza będzie nawiązywać do przyszłorocznych obchodów 450-lecia Unii Lubelskiej.

– Tegoroczny Sylwester Miejski odbędzie się na deptaku i programowo będzie nawiązywał do przyszłorocznych obchodów 450-lecia Unii Lubelskiej. Szczegóły zaprezentujemy w przyszłym tygodniu – informuje Katarzyna Duma z lubelskiego ratusza.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.